Apie įmonę

Esame paslaugų įmonių grupė, dirbanti statybos srityje, siūlanti aukštos kokybės ir pasaulyje pripažintų gamintojų produktus: plastikinių langų, vidaus ir lauko durų, vidinių pertvarų, garažų vartų sistemų ir balkonų stiklinimo sistemų sprendimus. Šiandien mūsų produktų spektras apima itin platų gaminių pasirinkimą, pasižymintį puikiu kainos bei kokybės santykiu.

Mes glaudžiai bendradarbiaujame su žymiomis pasaulyje įmonėmis, tokiomis kaip Siegenia, Soudal, G-U, Winkhaus, Pilkington tam, kad savo klientams pasiūlytume ilgaamžius, patvarius ir jų lūkesčius atitinkančius produktus namams. Mes gerbiame savo klientus ir atsakingai vykdome visus, tiek asmeninius, tiek kompanijos įsipareigojimus ir už tai komandoje kiekvienas jaučiamės atsakingi.

Mes teikiame ne tik platų produktų, bet ir su jais susijusių paslaugų spektrą, darbus atliekame laiku ir kokybiškai, įgyvendindami visus reikalingus, profesionalaus gaminių realizavimo proceso reikalavimus, todėl džiaugiamės kad esame pelnę savo klientų pasitikėjimą, kurį siekiame išsaugoti. Rinkdamiesi mus, galite būti tikri, kad rasite tai, ko ieškote.