Matavimas

Langų bei durų matavimas – tai paslauga, kuri reikalauja statybinių ir techninių žinių, o taip pat – ilgametės patirties.

Matuojant savarankiškai, Jums gali pritrūkti žinių apie technines produktų savybes, langų ar durų parametrus ar šiandien rinkoje siūlomus naujų gaminių, langų bei durų montavimo būdus.

Langų ir durų angų matavimas, jeigu tai atliekate savarankiškai, sukelia riziką kad atsiras neatitikimų ar klaidų, kurios sukurs nereikalingų rūpesčių ateityje bei lems didesnes nei norėtumėte išlaidas.

Langų bei durų angų matavimai turėtų būti atliekami kvalifikuotų specialistų pagalba, kadangi tik turėdami tinkamai išmatuotų angų duomenis galima sužinoti naujų langų durų ir jų montavimo kainas, jų pagaminimo laiką ir kt.

Mūsų specialistai atvykę pas Jus išmatuos reikalingas angas, įvertins montavimo sudėtingumo klausimus bei informuos apie tai, ką turėtumėte žinoti tiek prieš įsigyjant gaminius bei paslaugas, tiek po langų ar durų sumontavimo.

Mes teikiame Jums ne tik produktus, bet ir su jais susijusias matavimo paslaugas, kadangi teisingas langų ir durų angų matavimas lemia sėkmingą ir tikslų Jūsų pageidaujamų gaminių instaliavimą.